Aktualności

Zwiększamy swoją ofertę produktów termoizolacyjnych 12 lutego, 2019

W styczniu 2019 roku podpisaliśmy umowy dealerskie z firmami Eurowool i Climowool, producentami wełny mineralnej szklanej w rolkach.

Więcej >

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem firmy Izovol 21 lutego, 2018

Nasza firma została jedynym w Polsce dystrybutorem światowego producenta wełny mineralnej, firmy IZOVOL. Produkt IZOVOL jest materiałem zaawansowanym technologicznie, ekonomicznie przydatnym w użyciu; jego zastosowanie w przemyśle i inżynierii lądowej ujawnia ogromne możliwości dla konsumentów.  

Więcej >

Nawiązanie współpracy z firmą PENOPLEX 4 kwietnia, 2017

Nasza oferta została poszerzona o produkty firmy PENOPLEX. Firma PENOPLEX zajmuje czołową pozycję w produkcji materiałów termoizolacyjnych, wykonanych z XPS, na rynku rosyjskim. Firma PENOPLEX posiada osiem zakładów produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne laboratoria, najbardziej zaawansowany i nowoczesny sprzęt, wykonany przez czołowych światowych producentów.

Więcej >

Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA 2017 27 lutego, 2017

Nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Architektury i Budownictwa Budma 2017 – jednym z największych wydarzeń w branży budowlanej i spotkań producentów i dystrybutorów z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.

Więcej >

Nawiązanie współpracy z firmą ILMAX 24 lutego, 2017

Nasza oferta została poszerzona o produkty firmy Ilmax. To jeden z najważniejszych białoruskich producentów suchych mieszanek budowlanych.

Asortyment suchych mieszanek, które są obecnie produkowane przez firmę, jest w stanie całkowicie pokryć wszystkie potrzeby nowoczesnej konstrukcji.

Więcej >

Najwyższej jakości pellet drzewny w workach po 15 kg 20 stycznia, 2017

Pellet drzewny, ekologiczne biopaliwo stałe do kotłów wielopaliwowych, kominków oraz innych urządzeń grzewczych na paliwa stałe.

Oferowany przez nas pellet wykonany jest z trocin drzew iglastych oraz liściastych (90% sosna + 10% dąb, olcha).

Więcej >
Pellet drzewny Kap-term Białystok