Szpachle, tynki, kleje, pianki

PROFPUR – piana montażowa pistoletowa 

Pianka poliuretanowa wielosezonowa (-10°C do +35°C) stosowana do montażu okien i drzwi, uszczelniania, izolacji, wypełniania i wyciszania.

 

Szpachlówka polimerowa wykończeniowa start-finish ILMAX 6440

2A-EN 13963

ILMAX 6440 (15kg) przeznaczono do wyrównywania wykończeniowego szorstkości, chropowatości, załatywania styków arkuszy gipsowo-kartonowych z wykorzystaniem taśmy zbrojącej, wypełniania draśnięć, rys, wybojów oraz innych wad celem uzyskania idealnie równej i gładkiej powierzchni ścian i sufitów.

Szpachlówkę polimerową używa się na powierzchnie mineralne z betonu, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, gipsowo-włóknowe, gipsowe. Zalecana do prac wewnętrznych. Produkt można nakładać w wielu warstwach.

 

Zaprawa samopoziomująca cementowa cienkowarstwowa ILMAX 6700

EN 13813 CT-C20-F5-B1,2

ILMAX 6700 (25kg) przeznaczono do wyrównywania podłoży mineralnych. Produkt stosuje się do utworzenia równych podłoży pod różne rodzaje podłóg: podłoga laminowana, korkowa, parkiet, deska parkietowa, panele, płytki ceramiczne, płytki z kamienia naturalnego i sztucznego,  pokrycia dywanowe i PCV. ILMAX 6700 można stosować do wyrównywania podłoży w pomieszczeniach wilgotnych z wyjątkiem powierzchni stale narażonych na działanie wody (baseny).

 

 

Tynk cementowo-wapienny samopoziomujący ILMAX 6800

 ILMAX 6800 (25kg) wykorzystuje się do tynkowania powierzchni mineralnych: ścian z cegły, betonowych podstaw, cementowych i cementowo-wapiennych tynków. Ilmax 6800 wykorzystuje się do wyrównywania ścian zewnętrznych oraz w wilgotnych pomieszczeniach (piwnice, łazienki). Produkt można nakładać w wielu warstwach.

 

 

Klej do płytek ILMAX 3100 (Klasa C1)

EN 12004

ILMAX 3100 (25kg) przeznaczono do klejenia płytek ceramicznych (do rozmiaru 60cmx60cm), płytek klinkierowych, gresu (do rozmiaru 40cm x 40cm), płytek z kamienia sztucznego. Stosowany na podłoża z materiałów mineralnych, zalecany do oblicowania powierzchni narażonych na działanie wilgoci. Produkt może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.